Site İşleyişi

HindistanFilmleri.Com hakkında bilgilendirme!

Yaklaşık 1 yıldır sizlere hizmet vermeye devam ettiğimiz HindistanFilmleri.Com isimli site adresimizde tamamen izleyiciyi ve kullanıcı odaklı çalışmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışan film editör ekibimiz, sizler için en güzel ve en özel filmleri seçerek, itinayla yayınlar. İzleyiciyi tehdit eden, pornografik içerikli videolar kesinlikle sitemize eklenmemektedir. 

HindistanFilmleri.Com'a yardımcı olabilmek için ne yapabilirim?

Bizlere yardım etmek aslında çok basit. HindistanFilmleri.Com sizlere hizmet verirken kesinlikle ve kesinlikle sizden ücret talep etmez. Sitemizin kullanımı tüm modülleriyle ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Sizlerden ricamız filmi izledikten sonra birkaç cümleyle film hakkında yorumlar bırakmanız... Bizlere yardım etmeniz bundan ibaret. 

HindistanFilmleri.Com ekibinde yer almak istiyorum, yardımcı olur musunuz?

Uzun bir süredir, üzerinde durduğumuz bir konu. Takipçilerimizden ve Hint sinemaseverlerden oluşan bir kadroyla yola devam etme fikrimiz mevcut. Sizde film editör ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız, sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız iletişim sekmesi bölümünden bizlere mesaj atın.

İstediğim filmi açmayı başaramadım, film bozuk.

Yüklediğimiz videolar, yüklediğimiz kaynaklara bağlı olarak sürekli silinmektedir. Piyasa üzerindeki bütün film sitelerinde bu sorun mevcuttur, sitemizde olduğu gibi. Bozuk veya hasarlı gördüğünüz filmi, filmin alt bölümünde yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşırsanız site ekibimiz hemen olaya el atacak ve sıkıntı düzeltilecektir.